شرایط و قوانین استفاده از سرویس‌ها و خدمات خانه صدا

ورود کاربران به وبسایت خانه صدا هنگام استفاده از پروفایل شخصی و خدمات ارائه شده توسط خانه صدا به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس ها و خدمات خانه صدا است.توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین خانه صدا از سوی کاربر است.

  • مسئولیت وارد کردن اطلاعات اشتباه و غیر واقعی از قبیل نام و نام خانوادگی، آدرس و شماره تماس به عهده کاربر است.
  • هر کاربر تنها حق انتخاب یک نام کاربری را دارد و در صورت فعالیت با بیش از یک نام، حساب کاربری وی محدود و یا حذف خواهد شد.
  • همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات خانه صدا، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط خانه صدا جزئی از اموال خانه صدا محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار خانه صدا است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای خانه صدا محفوظ می‏‌دارد.
  • توجه داشته باشید که تنها از طریق آدرس های  ایمیل  و  شماره تلفن‌های ذیل مشتریان میتوانند با خانه صدا در ارتباط باشند. ایمیل ها:info@homeseda.ir،support@homeseda.ir    تلفن ها:2188346614،2188346638

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های خانه صدا منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است.

تعریف فروشنده

محصولات ارایه شده در وب‌سایت، یا توسط خانه صدا از شرکت‌های معتبر و واردکنندگان رسمی و قانونی خریداری و عرضه می‌شود و یا برخی فروشندگان با دیجی‌کالا همکاری می‌کنند و محصولات خود را به‌واسطه این فروشگاه اینترنتی، به صورت آنلاین به فروش می‌رسانند.

ارتباط الکترونیکی

هنگامی که شما از سرویس‌‏ها و خدمات خانه صدا استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به خانه صدا ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که خانه صدا به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

خانه صدا به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
خانه صدا متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت خانه صدا، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.